Znamy Laureatów konkursu

08.06.2015
Piąta edycja akcji „Sala Przyrody TAURON Ekoenergia” dobiegła końca.

Projekt kalendarza ściennego na rok 2016 przyniósł zwycięstwo pięciu szkołom podstawowym, w których od września zaczną funkcjonować nowe sale dydaktyczne do nauki przyrody. Każda o wartości 40.000 zł. Nagrody ufundowała Spółka TAURON Ekoenergia.

Już po raz piąty kapituła akcji „Sala Przyrody Tauron Ekoenergia” musiała podjąć bardzo trudną decyzję o wyborze najlepszych prac konkursowych. Tym razem również obrady były burzliwe, ale w końcu udało się wypracować jednogłośny werdykt. „Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy.

W pracach naprawdę widoczne jest ogromne poświęcenie sprawie i zaangażowanie dzieci – mówi Małgorzata Wójcik-Stasiak, Prezes Zarządu Tauron Ekoenergia – Z naszego doświadczenia wynika, że właśnie to iż dzieci same, swoją pracą zdobywają dla szkoły i siebie, tak cenną nagrodę – jest źródłem motywacji ale i wielkiej satysfakcji. Zresztą, co z perspektywy pięciu lat akcji jest już widoczne, dzieci znakomicie potrafią wykorzystać Sale Przyrody i odwdzięczają się przede wszystkim wynikami w nauce”.Nowoczesne sale do nauki przyrody, ufundowane przez Tauron Ekoenergia,  funkcjonują już w 19 szkołach podstawowych  z terenu działania spółki. 

W poniedziałek 8 czerwca 2015r. do grona laureatów dołączyło kolejnych pięć szkół. „Moment przekazania informacji o wygranej do koordynatora akcji w szkole to jedna z najprzyjemniejszych chwil w moim życiu zawodowym – mówi Monika Meinhart-Burzyńska, Szef Biura Polityki Personalnej, Komunikacji i PR w Tauron Ekoenergia – zgodnie z regulaminem wyniki konkursu zamieszczamy na naszej stronie internetowej, a zwycięzców dodatkowo powiadamiamy telefonicznie. Każdej takiej rozmowie towarzyszą ogromne emocje, często okrzyki i łzy radości, co nie ukrywam mnie również się udziela”. Tego roku telefony z dobrą wiadomością o wygranej rozdzwoniły się w poniżej wymienionych szkołach: 

LAUREACI V EDYCJI AKCJI „SALA PRZYRODY TAURON EKOENERGIA”

 1. Szkoła Podstawowa nr 1 
  ul. Nowowiejska 78
  50-315 Wrocław
 2. Publiczna Szkoła Podstawowa w Łosiowie
  Ul. Słowackiego 9
  49-330 Łosiów
 3. Szkoła Podstawowa nr 10
  Ul. Morcinka 31
  58-500 Jelenia Góra
 4. Zespół Szkolno – Przedszkolny w Bardzie z Filią w Przyłęku
  Ul. Polna 1
  57-256 Bardo
 5. Zespół Szkół w Wilkanowie
  Wilkanów 138 D
  57-500 Bystrzyca Kłodzka

Zwycięzcom gratulujemy!!!